O nás

ALIASTEP S.R.O.

Dodavatel ortopedických pomůcek, vložek do bot, podpatěnek

Původní myšlenka byla pomoci ženám, aby se jim lépe a pohodlněji chodilo v běžné obuvi na podpatcích. Každá žena najde ve svém botníku boty na podpatku, které čas od času nosí. V takovém případě trpí především přední část chodidla, příčná klenba a prsty u nohou. Tvoří se otlaky, chodidlo pálí, trpíme kladívkovými prsty a v neposlední řadě vbočenými palci. Z vlastní zkušenosti víme, jak může chůze na podpatcích potrápit a tak jsme se rozhodli, najít něco, co uleví a učiní chůzi pohodlnější.

Již více, než osm roků se snažíme dělat Vaši chůzi zdravější, pohodlněji, abyste mohli kráčet bez bolesti. Náš stále se rozrůstající sortiment si našel již více než 10000 spokojených zákazníků, žen i mužů. Zboží, které nabízíme je certifikované a testované klinickými studiemi.

V naší nabídce najdete polštářky pro přední část chodidla, masážní i sportovní vložky, hydratační ponožky s gelovou patou, návleky na kladívkové prsty, korektory vbočeného palce a mnoho dalšího.

Věříme, že si každý najde to pravé pro bezbolestnou chůzi.

  • Vložky a ortopedické pomůcky té nejvyšší kvality
  • Nadstandardní zákaznický servis
  • Záruka vrácení peněz
  • Máme Vaši důvěru
  • Rychlé dodání

OBCHODNÍ ÚDAJE

IČ: 03270556
DIČ: CZ03270556
Bankovní spojeni: 2800636946 / 2010
IBAN: CZ2220100000002800636946
Výpis z obchodního rejstříku

REFERENCE NA NÁŠ E-SHOP

Hrozně mě bolela chodidla, hledala jsem ortopedické vložky do bot a také ortézu na bolavý palec. Balíček mi dle nabídky vyhovoval, mile mě překvapila bohatost nabídky, rychlost zaslání.

Věra, Praha

Jedinečný obchod, co se nabídky týče, možnost získání potřebných rad zdarma, proti lékárnám nebo prodejnám obuvi, tisíckrát lepší výběr pomůcek, a rozhodně za nižší ceny.

Jan, Havlíčkův Brod

Měla jsem dlouholeté a neřešitelné problémy s otlakem na chodidle. Nemohla jsem kvůli tomu chodit ani na nízkých podpadcích. Tento obchod mi problém vyřešil a já mohu opět chodit bez bolesti. Sem se budu podle potřeby vracet a obchod ráda doporučuji ostatním.

Jarka, Letonice

Našla jsem to co jsem v tu chvíli potřebovala, abych mohla bez bolesti pracovat, neboť v práci celou směnu i prostojím na nohách.. jsou velmi moc pohodlné a brzy si objednám další pár, který už sem dále doporučila známým o kterých vím, že mají podobné problémy jako mám já, neboť mě opravdu moc pomohly, svoji štíhlou linií se vejdou do každých bot a človek si na ně zvykne celkem dost rychle, mohu říct, že během tří dnů jsem zcela bez bolesti. Mohu potvrdit že to byla pro mě dobrá volba, jsou dobré do každé plné obuvi ať do práce či při dlouhodobém stání, či turistice, jak jsem koukala dají se, ale i pořídit vložky, které se mužou použít třeba do společenských bot.

Jana, Dvůr Králové nad Labem